Fundraiser Vlad Ciobanu – Asociatia AVE

Vlad Ciobanu

De unde începem să construim comunitatea, orașul, societatea pe care ne-o dorim? Eu unul cred că începem investind în tineri – în cunoștințele, în valorile lor și în încrederea lor în propriile puteri.

Acum 3 ani, ideea că o mână de elevi vor învăța unii de la ceilalți cum să fie oameni corecți, implicați și curajoși în fața provocărilor vieții, părea aproape imposibilă.

Astăzi, AVE face tocmai asta, zi de zi. Și este una dintre cele mai importante voci ale elevilor din Vâlcea și din România.

Ca fondator AVE, pot să spun că niciun proiect la care am lucrat nu mă face mai fericit sau optimist pentru viitor decât această incredibilă asociație de elevi pe care mă bucur să o sprijin.

Vă invit – susțineți-i și voi alături de mine!
Cu ei și proiecte ca ale lor, chiar cred că o lume mai bună va crește sub ochii noștri.

Ajută proiectul pe care îl susțin printr-o donație:

Sustinatori:

[give_donor_wall form_id=4848]